من و یک کرور اسم و شماره

بعد از مدتها لج و لجبازی من و گوشی ام با هم، بالاخره گوشی ام سوخت! او شماره تلفن هایی که سیو کرده بودم را انتخابی و به دلخواه خودش دیلیت می کرد، من هم چون ارتباط خوبی با او نداشتم و همیشه به چشم وسیله ای که موجب سلب آسایشم بود نگاه می کردم لج کرده بودم و عوض اش نمی کردم. به همین دلیل مدتها بود که ارتباط تلفنی یا پیامی ام به حداقل رسیده بود. 

وقتی پیامی برایم می رسید، فرستنده اش را نمی شناختم. حوصله ی اینکه از روی دفتر تلفن شماره اش را پیدا کنم تا شناسایی شود را نداشتم. نمی شد که هر بار سوال کنم شما؟ چون بعدش باید توضیح می دادم که والله، بالله، بخدا من فراموشت نکردم، این گوشیم هست که دل بخواه خودش شماره ای را حذف می کند! تازه بعدش باید توضیح می دادم که چرا گوشی ام را عوض نمی کنم. منم که آخر حوصله برای توضیح دادن !

بالاخره مجبور شدم گوشی جدیدی بگیرم. تا الان شماره ها و اسامی را تا حرف "ت" وارد کردم. خسته شدم آمدم آنتراکتی به خودم بدهم و دوباره بروم مشق هایم را بنویسم. وااااای چقدر اسم با حرف "ج" و "م" دارم! وارد کردن هر کدام یک روز کار دارد! 

/ 7 نظر / 22 بازدید
نیلوفر

تفاوت افراد موفق با دیگران در داشتن قدرت،استعداد یا توانایی نیست بلکه در داشتن اراده شکست ناپذیر است.

فریبا

ما که از پیشرفت و تکنولوژی خیری ندیدیم جز رنج و مشقت![نیشخند]

سینا

سلام آنهایی که شماره تلفن زیاد دارن معلوم میشه انسانهایی خوش مشربی هستند و کاملا اجتماعی با حساسیت بالا . همیشه فگر می کنن این شماره را داشته باشم یه روزی به دردم می خوره و معمولا مث خانمهایی که آشپزخونه هاشوم همه چی داره . تو کمد آشپزیشون انواع مواد خوراکی پیدا میشه . اما آنهایی که فقط شماره خانوادگی دارن و به ده بیست تا نمی رسه برعکس این دسته اند.

لیلا

برو توکار تلگرام حالا[چشمک]

دردانه

به به ! مبارک باشه گوشی نو [لبخند][گل] الهی خبرهای خوب باهاش بشنوید [ماچ]

دکمه

یا مثلا بهشون برمیخوره که چرا شماره منو پاک کردی خیلیم برمیخوره ها موبایل نو مبارک :)

مرادیان زاده

سلام. احتمالا شما هم این کار را هم برای راحت تر شدن کار کردی ولی باز من هم چیزهایی به ذهنم اومد: بعضی از شماره تلفن ها روی "حافظه گوشی "فقط سیو و نگهداری شده اند .تعدادی هم روی "حافظه سیم کارت" هستند.خیلی موارد هم هست که شماره تلفنی "هم بر روی گوشی و هم بر روی سیم کارت" نگهداری شده است. در گوشی ها قسمتی وجود دارد که مربوط به حافظه و تنظیم و اینجور چیزهاست و تو میتونی شماره های موجود در سیم کارت را براحتی روی گوشی ات منتقل کنی و یا بر عکس. در اینصورت فقط تعداد کمی باقی می ماند که باید اونها را تعیین تکلیف کنی. البته توی هر فاصله زمانی هم کلی از دوستان و تلفن ها, یا خودشون تغییر کرده اند یا تلفن هاشون و یا زمانه کلا تغیرشون داده اند!! اینها هم که دیگه کارت را راحت تر می کند.[گل][لبخند]